مسیر بهبودی بهروز

سلام

اسم من بهروز است. من یک بدهکار اجباری هستم. یعنی یک چیزی از درون مرا به سمت خرابکاری مالی هل می‌دهد و متاسفانه من کنترلی روی ایجاد این خرابکاری‌ها ندارم.

اوایل فکر میکردم به اندازه کافی تلاش نمی‌‎کنم، می‌گفتم وضعیت اقتصادی خراب است، احساس می‌کردم چون خانواده پولداری ندارم بدبختم، گمان میکردم چون درس نخوانده ام این مشکلات را دارم.

بعدها که حسابداری خواندم، مدیریت خواندم و شبانه روز تلاش کردم و دیدم هنوز هم این آشفتگی‌ها در زندگی‌ام هست و حتی در بعضی جنبه‌ها بیشتر هم شده، تازه فهمیدم مشکلات من درونی هستند و در ناخوداگاه من ریشه دارند.

راستش هنوز هم یادم نمی‌آید چطور پایم به DA باز شد. چندین ماه بود به خودکشی فکر میکردم و نمیدانستم یک راه حل روحانی در انتظار من است. برای من همه چیز از جلسه اول شروع شد. در آن جلسه به من گفتند: ۱٫ هر پولی که میگیری و هر پولی که می‌دهی را یادداشت کن ۲٫ بدهی جدید درست نکن ۳٫ بیا به جلسه

زندگی بعد از حضورم در DA با زندگی قبل از آن زمین تا آسمان فرق دارد. من از یک آدم آویزان، بی اعتبار، ورشکسته، گوشه گیر، درگیر وامهای سررسید شده، پنهان شدن در یک شغل بخور نمیر، و شرمندگی در مقابل اعضای خانواده تبدیل شدم به کسی که بدهی جدید ایجاد نمیکند، درآمد نسبتا خوبی دارد، مسئولیت پذیر است، و میتوانم بگویم موفق است. این موفقیت حاصل همکاری نیروی برترم با من است. من دارم تمرین میکنم در مسیر اراده نیروی برترم تلاش کنم.

اگر شک دارید و مطمئن نیستید مشکل اجبار به بدهکاری را دارید یا نه،این سه مرحله را انجام دهید :

۱ـ دو پمفلت دوازده نشانه اجبار به بدهکاری و پانزده سوال بدهکاران گمنام را دانلود کنید.

پمفلتهای بدهکاران گمنام

۲ـ یک گوشه خلوت برای خودتان پیدا کنید.

۳ـ صادقانه به این سوالها و نشانه ها فکر کنید.

اگر پاسخ هایتان نشان میدهند این مشکل را دارید، پیشنهاد میکنم حتی یک روز را هم از دست ندهید. دل را به دریا بزنید و شیرجه بزنید به عمق برنامه ۱۲ قدمی بدهکاران گمنام. آنجا معجزه‌هایی انتظارتان را میکشند که امروز باورش برایتان آسان نیست.

شما تنها نیستید، ما اعضای بدهکاران گمنام منتظرتان هستیم. امیدوارم فقط برای امروز دست از عذاب دادن خودتان بردارید.

روز پر برکتی داشته باشید.

2 thoughts on “مسیر بهبودی بهروز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *